خانه / اخبار / اجرای سلسله برنامه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری گرمه در فضای مجازی چاپ

اجرای سلسله برنامه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری گرمه در فضای مجازی

اجرای سلسله برنامه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری گرمه در فضای مجازی
١٣٩٩/٩/١۴ تعداد بازدید: ٢۶
امتیاز: ٠ از تعداد: ٠ رای

سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرمه از اجرای سلسله برنامه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این شهرستان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، وحید محمودی‌فر روز جمعه 14 آذرماه 99 گفت: «بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، فصل جدیدی از معرفی جاذبه‌های شهرستان در فضای مجازی آغاز شده و قرار است تا پایان محدودیت‌های کرونا تداوم داشته باشد.»

او با بیان اینکه پخش زنده بازدید از موزه قلعه جلال‌الدین به‌عنوان اولین برنامه با استقبال علاقه‌مندان و مخاطبان روبرو شد، اظهار کرد: «پخش زنده و اینستاگرامی تهیه کلاه کرکی، سراجی چرم، پارچه‌بافی و... از دیگر برنامه‌های پیش رو است.»

 سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گرمه افزود: «صفحه اینستاگرام به آدرس    www.instagram.com/miras.garmeh ازجمله ظرفیت‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی شهرستان در فضای مجازی است و امیدواریم در دوران پسا کرونا بتوانیم میزبان گردشگران باشیم.»

شهرستان گرمه در جنوب غربی استان خراسان شمالی  قرار گرفته که از شمال به شهرستان مانه و سملقان، از شمال غرب به استان گلستان و از غرب به استان سمنان متصل است.

قلعه جلال‌الدین، رباط عشق، رباط قره‌بیل، مسجد جامع درق، روستای هدف گردشگری دشت، آرامگاه باغ‌مزار، نظرگاه گرمه، منطقه لاله‌های واژگون خمبی و ... ازجمله جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این شهرستان است.

تعداد نظرات ٠

ارسال دیدگاه

لطفا تمامی گزینه ها را پر کنید.